fbpx

Kas Sa pole rahul oma tervisega või peegelpidliga? Tahaksid tunda end enesekindla, energiarikka, tervisest pakatava ja tegusana? Oled väsinud pidevalt toidule mõtlemast, Sul on tunne, et elad selleks, et süüa, mitte sööd selleks, et elada. Tervislik toitumine ja trennid saavad ikka ja jälle alustatud, kuid mitte püsivaks harjumuseks? Kaotatud kilod leiavad Su uskumatult kiiresti koos paari uue sõbraga alati üles? Siis see töötuba on just Sulle!

Kõige olulisem on leida juurpõhjused, miks Sul on üldse ülekaal või haigus.

Inimese meel ei koosne üksnest teadlikust meelest. Teadliku meelega, milles pesitseb ka tahtejõud, otsustasid dieeti pidada, trenni tegema hakata, eesmärgid saavutada. Kuid kui Sul on dieedid ja trennid pooleli jäänud siis pole selles süüdi nõrk tahtejõud. Sul on tegelikult super tahtejõud!

Tõelised põhjused on palju sügavamal Sinu sees. Sinu alateadlikus meeles, peidus teadliku meele eest! Seal pesitsevad Sinu mõtteharjumused, tegutsemisharjumused, uskumused ning kulisside tagant mõjutavad tervet Sinu elu. Teadlikul meelel on 5% väge ja alateadlikul meelel on 95%!!!

TULE JA OSALE NING SAAD TEADA:

Mis asi on alateadlik meel ja kuidas seda enda kasuks tööle panna?

Millised on Sinu piiravad uskumused, mis põhjustavad Sinu üleliigseid kilosid?

Millised on need alateadliku meele seadused, mida PEAD teadma, kui soovid üleliigsetest kilodest vabaneda?

Koge ülivõimast Kiire Muutuse grupiteraapiat.

Kaasa kingituseks tööraamat!

Kaasa kingituseks salvestus, mida kuulata vähemalt 21 päeva. Salvestus aitab Sul salvestada uued toetavad uskumused, et saavutaksid oma eesmärgid!

21.03.2020 11:45-15:45 PESA-s

MIDA OODATA?

Ma räägin ja samal ajal täidame tööraamatut.

Lõpetuseks teen kõigile soovijatele Kiire Muutuse Grupiteraapia, milles saad teada omaenda piiravad uskumused. 

Sul on võimalik küsida minu käest küsimusi!

TEADLIK INVESTEERING ENDASSE 55€

GRUPIS on 8-12 inimest, seega on kindlasti vajalik eelregistreerimine!
merlin@merlinvask.ee või alloleval vormil!

LOE VARASEMATE OSALEJATE ARVAMUST:

“Kõik oli arusaadav ja hästi üles ehitatud nii loengu kui meditatsiooni osas. Minule meeldis ja sobis, kui Sa poleks öelnud, et teed seda esimest korda, poleks nii arvanudki. Oli väga avardav, julgustav ja toetav töötuba! Suur aitäh”

“Mulle väga meeldis ja lähen kursuselt ära hea tundega, et saan vajadusel Sinuga ühendust võtta. Need kolm stseeni olid minu jaoks üllatuseks ja kindlasti nende lahti laskmine aitab mul elus edasi minna. Sina oled koolitajana tubli ja asjalik ning soovin Sulle jõudu ja jaksu inimeste aitamisel 💗”

“Üritus oli üles ehitatud meeldivalt ja huvitavalt. Ei olnud mingit venitamist. Väga palju uut ja huvitavat infot, mida kindlasti hakkan igapäevaselt rakendama. Suur tänu!”

“Kogemus oli väga armas ja kindlasti on paljudele suureks abiks. Sain ka enda jaoks uut infot, ent põhiline rõhk oli täna eneseanalüüsil. Igaljuhul sain targemaks ja tuleksin mõni teine kordki.”

“Aitäh teadmise eest, et kõik on võimalik :)”

21.03.2020 11:45-15:45 PESA-s

Asukoht:

Tallinn, Tondi, Magdaleena piirkond, Pärnu mnt 102 (ajalooline valgete sammastega paekivi hoone Pärnu mnt viadukti all), korpus B (maja valgete sammastega peauksest paremale jääv trepikoda, märgistatud hõbedase B tahvliga), 1 korrus (trepi kõrval paremal olev uks)

Tuled autoga: Sõida sisse endise Äripäeva hoone (punane korrusmaja Pärnu mnt viadukti kõrval) juurest, sõida hoone eest läbi otse edasi kuni keerab vasakule viadukti alla, sõida viadukti alt läbi ja keera kohe jälle vasakule, sõida otse kuni paekivi hooneni välja.

Parkimine maja ümber tasuta. Kui maja ees parkimiskohta ei leia, on üks parkla ka maja taga!